Poziom C2

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

25-07-2014
Dzień Nauczyciela Języka Niemieckiego 27.9.2014

Po raz kolejny bierzemy udział w Dniu Nauczyciela Języka Niemieckiego organizowanym przez Goethe-Institut w Warszawie w sobotę 27.9.2014! Serdecznie zapraszamy na prezentację Martiny Bartucz z Berlina na temat "DaF lernen und lehren im digitalen Zeitalter". Szczegóły na stronie GI: http://www.goethe.de/ins/pl/war/ver/de13019096v.htm

18-02-2013
Nowe warsztaty BC.edu dla nauczycieli języka niemieckiego szkół językowych i wyższych uczelni

Tematy:

1. Media społecznościowe i Web 2.0 w nauczaniu języków obcych

2. Przygotowanie studentów do certyfikowanych egzaminów języka niemieckiego zawodowego - wymagania, treści, metody pracy, materiały testowe i multimedia wspomagające etap przygotowania.

Przypominamy, że na życzenie podejmiemy się przygotowania i przeprowadzenia warsztatów dot. nauki języka niemieckiego zawodowego oraz metod treningu do egzaminu  telc Deutsch B2 + Beruf.

Nauczycieli zainteresowanych warsztatami prosimy o przesłanie informacji na adres: info@bc.edu.pl lub kontakt telefoniczny 22/862 17 96.

Zespół BC.edu

... więcej »

03-10-2012
23-26.09 2012 Berufsfeld-Kommunikation:Deutsch. Konferencja lektorów języka niemieckiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Konferencja zorganizowana przez klika instytucji zainteresowanych pogłębianiem profesjonalnej wiedzy na temat systemu, metod i perspektyw nauczania języka niemieckiego zawodowego na wyższych uczelniach w Polsce, m.in. SGH, Technische Universitaet Berlin, DAAD, Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej. Wielu prelegentów z Polski i z Niemiec, wiele godzin dyskusji i wymiany doświadczeń, które pomogą lektorom i studentom w tworzeniu programów efektywnego nauczania języka niemieckiego. W opracowaniu jest strona poświęcona tematom poruszanym na konferencji, gdzie można zapoznać się z tekstami wykładów.

... więcej »

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17