Materiały dla nauczycieli

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

14-11-2011
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Krakowie - darmowe warsztaty rozwoju zawodowego i osobistego

14-20 listopada, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Listopad jest miesiącem w którym nad Krakowem uniesie się aura przedsiębiorczości. W dniach 14-20 odbywać się będzie kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – globalnego projektu, którego pomysłodawcą jest premier Wielkiej Brytanii – Gordon Brown. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego koordynuje wydarzenie od 2010 roku.

Partnerem projektu jest Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club, które zaprosiło do współpracy nasze Wydawnictwo z jego projektem skierowanym do kobiet „Kariera w spódnicy”. Dajemy niepowtarzalną okazję do bezpośredniego kontaktu z najlepszymi praktykami biznesu, którzy przez 7 dni projektu są do dyspozycji uczestników wydarzenia. Można inspirować się, pytać, słuchać, a przede wszystkim UCZYĆ SIĘ!

Jeżeli chcesz nas poznać – przyjdź! Rejestracja na poszczególne warsztaty i spotkania rozpoczęta. Odwiedź oficjalną stronę projektu i już dziś wejdź na drogę do sukcesu!

12-11-2011
Ruszyła Akademia Świadomych Rodziców. Zapisz się już dziś!

Wydawnictwo BC.edu, Pracownia Oświatowo-Wydawnicza Punctum oraz Traffic Club zapraszają na:

Cykl warsztatów stymulujących rozwój intelektualny i emocjonalny dla rodziców i dzieci „Z dzieckiem w świat myślenia, emocji i wartości”.

Doświadczenia pokazują, że dzieci, którym od najmłodszych lat wpaja się wartości i które uczy się rozumienia emocji, stają się bardziej twórcze, pewniejsze siebie i samodzielniejsze. Opiekunowie zyskują przede wszystkim szansę poprawy relacji z dziećmi, lecz także uczą się, jak skutecznie rozwiązywać konflikty. Cykl czterech dwugodzinnych spotkań warsztatowych z psychologiem i pedagogiem jest przeznaczony dla rodziców dzieci w wieku do 10 lat oraz dla przyszłych rodziców. Rodzice uczestniczą w swoich zajęciach, podczas gdy dzieci z innym trenerem biorą udział w różnorodnych grach i zabawach dotyczących tego samego tematu.

Więcej o warsztatach i informacje o zapisach: Akademia Świadomych Rodziców

07-10-2011
Praktyki dla studentów germanistyki

Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem nowoczesnych produktów do nauczania języka niemieckiego online przy wykorzystaniu nowatorskich technologii, od 15 października zapraszamy do wydawnictwa BC Edukacja sp. z o.o. na cykl miesięcznych praktyk wydawniczych!

Praktyki można wykonywać u nas w biurze lub zdalnie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie mailowe na adres: Izabella.Jastrzebska-Okon@bc.edu.pl.

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17